VIDEO/ “Demi” çon në këmbë “San Siro”-n, Lautaro “ndëshkon” Milanin

schedule21:25 - 5 Shkurt, 2023

schedule 21:25 - 5 Shkurt, 2023

Pas 30 minutash lojë është zhbllokuar “derbi i madoninës”, mes Interit dhe Milanit.

Pas një krosimi në zonë nga goditja e këndit, kapiteni Lautaro Martinez e gjen veten të pambuluar në zonë dhe me një goditje me kokë ndëshkon “kushërinjtë” milanistë. /i.m /abcnews.al