VIDEO/ De Bruyne përmbys shifrat, City në avantazh

schedule14:42 - 1 Prill, 2023

schedule 14:42 - 1 Prill, 2023

Manchester City ka mundur të përmbysë shifrat në fillim të pjesës së dytë të lojës.

Një aksion i shpejtë në minutën e 46-të të lojës, me topin në këmbët e Mahrez në krahun e djathtë të fushës, ka parë belgun i cili është futur brenda zonës dhe e ka dërguar topin në këmbët e tij, ku De Bruyne nuk mund të gabonte me portën e boshatisur./ h.ll/abcnews.al