VIDEO/ Bëhet pjesë e sfidës “Buss It”, Tayna “ngre” temperaturat me lëvizjet e nxehta

schedule22:40 - 25 Janar, 2021

schedule 22:40 - 25 Janar, 2021

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, iu bashkua sfidës së fundit në rrjetin TikTok, e cila po bën namin kohët e fundit.

Bëhet fjalë për kërcimin joshës me këngën “Buss It”, e cila po provohet nga miliona përdorues.

Së fundmi, reperja ka tentuar ta provojë këtë sfidë por ajo e kishte përshtatur atë me këngën e saj dhe të Dafinës “Bye Bye”.

Në fillim Tayna shihet e veshur në rroba të thjeshta kurse më pastaj shfaqet me një fustan seksi me printime leopardi, duke ngritur kështu temperaturat në këto ditë dimri. l.k/abcnews.al

@doruntinahttps://youtu.be/C3qV7ppF3Sk

♬ original sound – Tayna