VIDEO/ Barazohen shifrat, Kim Young-Gwon shënon ndaj Portugalisë

schedule16:30 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 16:30 - 2 Dhjetor, 2022

Në këto momente po zhvillohet ndeshja e grupit H, mes Portugalisë dhe Koresë së Jugut.

Pas shënimit të golit të parë nga “luzitanët”, koreanët kanë barazuar me anë të Young-Gwon Kim.