VIDEO/ B. Monchengladbach godet B.Munich me një “MANITA”

schedule22:56 - 27 Tetor, 2021

schedule 22:56 - 27 Tetor, 2021

B.Monchengladbach ka shkatërruar dhe turpëruar  Bayern duke e mposhtur 5-0.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 3-0 ndërsa në të dytën realizuan 2 gola.

Bayern  eleminohet kështu nga Kupa e Gjermanisë. /abcnews.al/