VIDEO | Arnold njeri i madh, surprizon tifozin që po përballet me COVID-19

schedule10:58 - 18 Maj, 2020

schedule 10:58 - 18 Maj, 2020

Trent Alexander-Arnold është vetëm 20 vjeç, por që tani një njeri i madh. Talenti i Liverpool po konsiderohet si mbrojtësi i djathtë më i mirë në botë, pas paraqitjeve të tij të shkëlqyera me të kuqtë dy sezonet e fundit.

Sot, faqja e njohur sportive, SportBIBLE, i ka kërkuar Arnold që të surprizojë një tifoz të Liverpoolit, i cili punon taksist dhe ka qenë shumë aktiv në shpërndarjen e ndihmave për të prekurit.

Tony Caverner është tifoz prej shumë vitesh i Liverpoolit dhe surpriza e Arnold, e ka shokuar, si dhe lumtuar njëkohësisht. Gjithçka shihet qartë në videon më poshtë, ku nuk mungoi as një episod i sikletshëm, kur e ëma e Arnold futet në dhomë./abcnews.al