VIDEO | Alban Meha shënon në Gjermani, nuk e harron “zakonin” e vjetër

schedule21:00 - 2 Mars, 2020

schedule 21:00 - 2 Mars, 2020

Mesfushori shqiptar, Alban Meha, ka shënuar një supergol në Gjermani, me skuadrën e KSV Hessen Kassel. Futbollisti kuqezi shquhet për goditjet e tij të dënimit dhe nga një e tillë, ka shënuar dhe sot.

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare duket se nuk e ka harruar zakonin dhe ka shënuar edhe sot një gol shumë të bukur, duke e shtuar koleksionin e tij të “perlave”. Goli e Mehës, i gjithi për t’u shijuar…/abcnews.al