VIDEO / Aksion i befasishëm i RENEAS në Vlorë, kontrolle në disa zona

schedule21:10 - 21 Janar, 2020

schedule 21:10 - 21 Janar, 2020

Aksion në disa zona të qytetit të Vlorës. Aksioni fillimisht është përqendruar në lagjen  “10 korriku” , lagjen “Çole” dhe zona të tjera.

RENEA dhe Policia e Vlorës ka ushtruar kontrolle në automjete por edhe për persona në kërkim.

Pas kapjes pak ditë më parë të Xhevair Jonuzit në fshatin Hoshtimë të Vlorës, RENEA dhe policia e Vlorës vijojnë kontrollet./abcnews.al