Vëllezërit ngacmojnë seksualisht 2 të mitura në Kosovë dhe tentojnë t’i rrëmbejnë

schedule08:55 - 11 Shtator, 2022

schedule 08:55 - 11 Shtator, 2022

Dy të mitura janë ngacmuar seksualisht nga dy vëllezër në Istog, Kosovë.

Express raporton se dy vëllezërit kanë tentuar t’i fusin në makinë vajzta e mitura.

Lidhur me rastin është arrestuar njëri nga të dyshuarit, ndërsa  tjetri ndodhet në arrati.

I dyshuari pas marrjes në pyetje është dërguar në paraburgim.

Njoftimi i plotë i policisë:

NGACMIM SEKSUAL/Istog 09.09.2022 – 21:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se së bashku me vëllain e tij i cili gjendet në arrati, duke i mashtruar i kishin ngacmuar dhe tentuar t’i fusin në veturë dy viktimat e mitura femra kosovare. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Abcnews.al/