Vajza, vëmendje! Zgjidhni këtë model flokësh për t’i shpëtuar vapës së madhe

schedule18:51 - 30 Qershor, 2022

schedule 18:51 - 30 Qershor, 2022

Krahas rrobave të banjës në modë që do të zgjidhni dhe çantave me thurje, duhet ta kompletoni pamjen dhe me modelet më cool të flokëve. Vera, dhe sidomos koha kur shkoni me pushime, kërkon stilime flokësh të thjeshta që ofrojnë komoditet.

Për të shmangur vapën e madhe, por dhe për t’u dukur sa më cool, mjafton t’i bëni flokët topuz. Shumë yje të njohur kanë treguar dobësinë e tyre për këtë look, ndaj duhet ta adoptoni për pushimet tuaja. Për më tepër, realizohet shumë thjeshtë.

/abcnews.al