U martuan tre vite më parë, ndahet çifti i njohur shqiptar?

schedule14:45 - 19 Maj, 2022

schedule 14:45 - 19 Maj, 2022

Blero dhe Afrona janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Mirëpo, duket se dyshja nuk i ka punët mirë, pasi po përlitet se i kanë dhënë fund martesës.

Të gjithë aludimet kanë nisur në momentin që secili prej tyre ka fshirë nga rrjetet sociale të gjitha fotot së bashku. Megjithatë, dyshja vazhdojnë të ndiqen në Instagram.

Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur konkretisht mes tyre, por fansat janë shumë të mërzitur.

Kujtojmë se çifti u martuan në shtator të vitit 2019, me një dasmë përrallore buzë detit, ku Blero shoqërohej nga vajza e tij, Tara./abcnews.al