Tropojë, humb jetën 56 vjeçari, u rrëzua nga shkëmbi

schedule10:10 - 30 Nëntor, 2017

schedule 10:10 - 30 Nëntor, 2017

Një 56 vjeçar ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga shkëmbi në një lartësi 60 m. Ngjarja ka ndodhur në një zonë të thepisur me fshatrave Klysyrë dhe Shoshan. Ky person ka qenë shpallur në kërkim, pasi më datë 27.11.2017, është paraqitur në Komisariatin e Policisë Tropojë, vajza e tij ku ka denoncuar se më datë 24, babai i saj kishte shkuar në mal me bagëti dhe nuk eshtë kthyer në banesë./abcnews.al