Trendi i sezonit: Modelet e çantave zinxhir që do t’ju fiksojnë

schedule14:49 - 6 Nëntor, 2020

schedule 14:49 - 6 Nëntor, 2020

Koleksionet e vjeshtë – dimër këtë vit janë “pushtuar” nga çantat me zinxhir. Ky detaj i guximshëm i bën ata të duken edhe më të veçanta, si dhe jep një pamje më casual dhe elegante. Ikonat e stilit i përdorin këto modele gjatë gjithë ditës dhe madje dhe me veshjet më themelore.

Pavarësisht toneve metalike prej ari, bronzi apo argjendi, e rëndësishme është që ky detaj të mos mungojë. Gjithashtu mund të zgjidhni një model me zinxhir të trashë nëse nuk keni frikë të guxoni apo nëse preferoni të dukeni më klasik. Me pak fjalë, ka një shumëllojshmëri modelesh që mund t’i përshtaten stilit tuaj. /abcnews.al

zara

KANEL

BEATRICE-.B_FW20_20FA9570PLUME_120

Bottega Veneta

O-bag-glam-militare_ObagWinter2020

Ximena-Kavalekas-net-a-portier

primark

kurt-geiger

ARSYE- (1)

stella-mccartney

 

xhimi-ço

Alviero-Martini-1 ° -Klasarrip-çantë-me-zinxhir hm

 

Michael-Michael-Kors