Trendi i preferuar i vajzave: Këto çizme do të përmirësojnë stilin tuaj!

schedule14:19 - 25 Janar, 2021

schedule 14:19 - 25 Janar, 2021

Çizmet e gjata mund të jenë një ndër elementet më të bukura të veshjes, nëse gjeni ato të duhurat. Ndër modelet që ka gjetur përdorim të gjerë këtë sezon janë çizmet e sheshta. Nuk ka rëndësi nëse keni veshur xhinse apo një fustan, çizmet e sheshta, janë trendi që plotëson pamjen tuaj me çdo veshje.

Janë ideale për të gjitha orët e ditës dhe super elegante kur kombinohen me triko ose dollakë. Megjithëse ka modele të ndryshme të çizmeve të sheshta, pjesa më sfiduese është gjetja e një pale perfekte. Moti, komoditeti, çmimi dhe stili janë faktorë të rëndësishëm kur zgjidhni një model ideal për ju. /abcnews.al