Trendi i momentit, ky vit i përket këtyre çizmeve mbi gju

schedule15:30 - 12 Tetor, 2022

schedule 15:30 - 12 Tetor, 2022

Disa femra i duan, të tjera i urrejnë dhe të tjera i shikojnë me dyshim ndër vite, pa mundur të kuptojnë se cilës prej dy kategorive i përkasin.

Kudo që të gjeni veten, duhet ta dini se këtë vit, çizmet mbi gju janë trendi më i mirë dhe do t’i shohim kudo.

Ky është viti i takave të larta dhe veshjeve mbresëlënëse dhe kështu çizmet e larta që duken si çorape, kanë vërshuar internetin dhe vitrinat e dyqaneve.

Çizmet e larta që shkojnë shumë me pallto lëkure, fustane dhe funde të shkurtra apo të gjata, janë seksi dhe rock. Sugjerohet që pjesa tjetër e look-ut të jetë më e qetë, pasi këpucët do të vjedhin pamjen.

Pavarësisht nëse zgjidhni lëkurë të lyer, lëkurë ose kamoshi, rezultati është jashtëzakonisht mbresëlënës.

Blini çizmet tuaja të preferuara mbi gju dhe do të përditësoni automatikisht stilin tuaj në mënyrën më mbresëlënëse./abcnews.al