Trendi i atleteve që do të dominojë këtë vjeshtë

schedule16:27 - 26 Gusht, 2021

schedule 16:27 - 26 Gusht, 2021

Atletet janë absolutisht të domosdoshme në garderobën e çdokujt. Disa i zgjedhin për përditshmëri, të tjerë për vrapim apo dhe për një shëtitje. Përveçse komode, atletet ofrojnë një sërë kombininesh që japin një pamje elegante: nga minifundet dhe deri tek xhinset. Këto janë modelet që do të dominojnë këtë vjeshtë: