Trend i momentit, fustani që do t’ju duhet për pamjet tuaja festive

schedule17:40 - 12 Dhjetor, 2021

schedule 17:40 - 12 Dhjetor, 2021

Me afrimin e festave, zgjedhja e veshjeve që duam për të qenë në atmosferën glam të ditëve është gjithnjë e më intensiv. Nga njëra janë opsionet klasike, si kostumet elegante dhe fustanet e gjatë me shkëlqim që funksionojnë për çdo rast.

Nga ana tjetër, kemi opsionet më alternative, ato që na nxjerrin jashtë të zakonshmes dhe rrisin vetëbesimin. “Fiksimi” më i fundit janë fustanet xhaketë sportive. I kemi parë që blogeret t’i veshin shumë shpesh për daljet e mbrëmjes dhe jo vetëm.

Me aksesorë glam, taka të larta dhe grim mahnitës, fustanet xhaketë sportive janë bërë alternative më elegante e mini fustaneve.

/abcnews.al