Tre shenjat e Horoskopit që do të favorizohen në aspektin romantik

schedule12:27 - 16 Nëntor, 2023

schedule 12:27 - 16 Nëntor, 2023

Pas Hënës së Re më 13 Nëntor, e cila shënoi fillimin e një epoke të re, treshi që Neptuni (nga Peshqit) do të formojë me Diellin (nga Akrepi) premton momente plot dashuri, emocione dhe pasion në tre shenja specifike.

Demi

Këtë herë do afroheni më shumë me personin që ju intereson, edhe nëse keni përjetuar tensione dhe grindje në periudhën e mëparshme. Tani është koha e duhur për të zgjidhur çdo gjë që ju ka penguar. Pavarësisht nëse jeni në një lidhje apo jo, mund të keni momente të bukura gjatë kësaj kohe, përderisa dëgjoni zemrën tuaj dhe flisni hapur me këdo që ka nevojë të dëgjojë atë që keni për të thënë.

Akrepi

Jeni më i favorizuari i ditëve, pasi këtë aspekt e bën vetë shenja juaj dhe ajo miqësore e Peshqve. Ky trekëndësh i veçantë vjen për të lehtësuar dhimbjet dhe stresin dhe për t’ju dhënë atë që meritoni vërtet. Tani mund të shprehni ndjenjat tuaja dhe të shihni se marrëdhëniet romantike zhvillohen sipas dëshirës tuaj.

Peshqit

Këtë herë do ta gjeni veten më afër rrugës suaj shpirtërore. Ju madje mund të shihni ëndrrat tuaja të realizohen. Ju e dini se çfarë dëshironi dhe jeni në harmoni me emocionet tuaja, kështu që ju e dini saktësisht se çfarë të bëni. Marrëdhëniet, falë pjekurisë suaj, do përmirësohen dhe do bëheni më të afërt me njerëzit me të cilët mund të keni qenë të largët në të kaluarën. Nëse nuk jeni në një lidhje, atëherë një njohje e bërë këto ditë do të zgjasë, pasi ky person do të mbështesë hapat tuaj dhe ju./abcnews.al