“Ti nuk shikon, por sot ta bëj hallall sepse…”, Entoleta debat me konkurrentin për pikët

schedule21:43 - 20 Maj, 2022

schedule 21:43 - 20 Maj, 2022

Ingridi dhe Entoleta u përfshinë në një debat në gjysmëfinale. Si shpesh herë debati mes tyre lindi për çështjen e vlerësimeve, pasi Ingridi vlerësoi me 2 pikë.

Pjesë nga debati:

Entoleta: Ke ngel te dyshi.
Ingrid: Nuk më ngjason fare me mamin e Kim-it.
Entoleta: Po ti nuk shikon. Ti nuk shikoj kur je me kapuç.
Ingrid: Po qetësohu!
Entoleta: Sot ta bëj hallall sepse nuk i ke sytë.

/abcnews.al