Thonjtë tropikal: Trendi që do t’ju ​​kujtojë përgjithmonë verën

schedule09:55 - 15 Gusht, 2021

schedule 09:55 - 15 Gusht, 2021

Si ka mundësi që vera kalon kaq shpejt çdo herë? Sigurisht, ne nuk jemi nga ata që urojnë “Gëzuar Vjeshtën” nga 20 gushti, por e vërteta është se me ardhjen e gushtit, gjithçka rrjedh shumë shpejt. Libra që mbetën të palexuar, udhëtime që ne nuk i bëmë. Por vera mbetet në zemrat tona përgjithmonë. Edhe një mënyrë për ta “mbajtur” pak më gjatë është manikyri juaj.

Po, e lexuat mirë. Një manikyr me ngjyrat apo modelet më ‘cool’ është një mënyrë perfekte për të festuar verën. Edhe duke folur për modelet e verës, ne ju sugjerojmë të provoni një dizajn të frymëzuar nga printimi tropikal. Imagjinoni, domethënë, lule tropikale, palma, zogj ekzotikë me ngjyra të ndritshme të tilla si rozë, jeshile të ndritshme dhe blu të ftohtë. E kombinoni me një këmishë me print tropikal që është gjithashtu një nga tendencat e kësaj vere dhe ndiheni sikur jeni në një ishull ekzotik.

Frymëzimi vjen përmes Instagramit. Më poshtë, do të gjeni idetë më të mira për thonjtë tropikal për t’i provuar në takimin tuaj të radhës ose në shtëpi nëse i përkisni kategorisë së ekspertëve të thonjve.

Me palma dhe zogj ekzotikë Toucan

Shik tropikal me nuanca të buta

Me llak të bardhë dhe detaje të gjetheve të palmës për adhuruesit e bimëve

Thonjtë tropikal me zogjtë e parajsës

Për aventurierët

Dhe për ata që e duan kokosin

Thonjtë tropikal me shkëlqim

Ose një kombinim i ngjyrave

Lule tropikale

/abcnews.al