Teuta thyen Tërbunin në miqësore

schedule20:14 - 4 Gusht, 2022

schedule 20:14 - 4 Gusht, 2022

Teuta ka zhvilluar një ndeshje miqësore kundër Tërbunit dhe ka fituar me rezultatin e pastër 2-0.

Durrsakët fituan me golat e Kapllanit dhe Halilajt. Trajneri Arapi aktivizoi në këtë ndeshje më së shumti lojtarë të rinj.

Teuta: Dema, Kurti, K.Hoxha, Elezi, Gjinollari, Gecaj, U.Hoxha, Treni, Halilaj, Bebezhiqi, Kapllani.

U aktivizuan: Tepshi, Muka, Boci, Miftiu