Tenistja seksi del hapur, tregon 3 kriteret që duhet të plotësojë një mashkull

schedule21:00 - 26 Maj, 2020

schedule 21:00 - 26 Maj, 2020

Tenistja seksi, Genie Bouchard, është një ndër sportistet më të ndjekura në rrjetet sociale, pasi vetëm në Istagram, numëron më shumë se 2 milion fansa. 26 vjeçarja nuk është e suksesshme vetëm në tenis, pasi dhe në mediat rozë, merr vëmendje të madhe.

Sot, Bouchard i është përgjigjur pyetjes se çfarë kriteresh duhet të ketë një mashkull që të arrijë të dalë në takim me të. Që një mashkull të ketë shanse me tenisten seksi, duhet të plotësojë këto tre kritere: Të ketë pishinë në shtëpi, të organizojë takime surprizë dhe të mos shpenzojë kohën duke parë TV.

LEXO EDHE: “Ankand” për një darkë me tenisten bukuroshe, tifozi paguan 70 mijë £

Pasi Bouchard tregoi kritere që një mashkull duhet të ketë që të jetë partneri i saj, “ofertat” nuk i munguan, me shumë fansa që i komentuan bukuroshes 26 vjeçare. Ngacmime të shpeshta këto të Bouchard, e cila dhe pak ditë më parë, mori një ofertë prej 70 mijë sterlinash vetëm që të dilte për darkë./abcnews.al

 

Positmi i Bouchard: Zgjedhja e saj, numri 3