Tendencat e këpucëve që ia vlen të investoni këtë dimër

schedule12:03 - 23 Tetor, 2021

schedule 12:03 - 23 Tetor, 2021

Njëherë e një kohë ishte e vështirë të gjeje një palë këpucë të mirë dimërore, por këtë vit shumica e stilistëve u fokusuan si tek stili ashtu edhe tek funksionaliteti. Për një tjetër vit, duket se nuk do të largohemi nga tabani i trashë. Këto janë këpucët që ia vlen të investoni këtë vit.

Pavarësisht nëse jeni adhurues i stilit të egër apo jo, këto çizme hiking do t’ju mbajnë ngrohtë dhe njëkohësisht do të ndiheni komod në çdo kusht moti.

Sole Pxford rikthehen këtë dimër – një zgjedhje e mirë për ata që e duan pamjen preppy. Jepni stil duke zgjedhur çorape të veçanta të gjata dhe pantallona të shkurtuara ose triko me një fund midi.

Nëse ju pëlqen taka e lartë apo versioni i sheshtë, çizmet deri tek gjuri janë një nga zgjedhjet e preferuara në dimër. Vishni me fustane deri tek gjuri dhe pallto dimërore në një larmi printimesh. /abcnews.al