Të shtëna me armë zjarri në Radhimë të Vlorës

schedule12:54 - 4 Korrik, 2022

schedule 12:54 - 4 Korrik, 2022

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mesditë në Radhimë të Vlorës.

Sot, rreth orës 12:30, në Radhimë, në afërsi të plazhit, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se një shtetas ende i paidentifikuar, ka qëlluar me armë zjarri”, njofton policia.

Policia sqaron se po kryen kontrolle në terren për të gjetur nëse ka persona të dëmtuar.

“Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit”, thotë policia.
Njoftimi i policisë

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 12:30, në Radhimë, në afërsi të plazhit, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se një shtetas ende i paidentifikuar, ka qëlluar me armë zjarri.

Po kryhen verifikime nga shërbimet e Policisë, nese ka persona të dëmtuar.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit
/ABCNEWS.AL/