Stresi uron Shkëlzenin dhe Arminën: Zoti ju bekoftë

schedule07:50 - 28 Shtator, 2022

schedule 07:50 - 28 Shtator, 2022

Stresi ka uruar çiftin e sapomartuar Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, të cilët mbajtën një dasmë madhështore pas 10 vitesh së bashku. Dasma e mbajtur në Shijak ka qenë mjaft e përfolur ditëve të fundit, ku mblodhi shumë personazhe publikë, mes tyre dhe figura politike.

Djali i ish kryeministrit Berisha ka ndarë së fundmi disa fotografi nga dasma ku dhe ka marrë shumë urime. Mes tyre bie në sy ai i Stresit, i cili iu uron jetë të lumtur. “Urime. Zoti ju bekoftë”, ka shkruar Stresi, i cili njihet si një ndër simpatizantët e flaktë të Berishës.

 

/abcnews.al