Socialistët i përgjigjen Metës: Demokracia e Kushtetuta po dhunohen prej tij

schedule19:37 - 25 Nëntor, 2019

schedule 19:37 - 25 Nëntor, 2019

Funksionarët e Partisë Socialiste i injorojnë thirrjet e presidentit për referendum dhe tubim në mbrojte të demokracisë dhe Kushtetutës. Për mikrofonin e ABC News, socialistët thonë se kushtetuta dhe demokracia po dhunohen vetëm nga Ilir Meta.

Ndiqni fjalën e tyre në video:

/abcnews.al