Skerdi flet për herë të parë pas fejesës

schedule17:37 - 26 Janar, 2019

schedule 17:37 - 26 Janar, 2019

Këngëtari Skerdi ka qenë i ftuari i “Thumb” ku për herë të parë ka folur për fejesën e tij. Ai ka shpall fejesën me një vajzë nga Kosova të quajtur Vesa. Publiku o njoh me lajmin kur vetë këngëtari publikoi një video në rrejtin social “Instagram” ndërsa po shkëmbenin unazat.

“Njerëzit duhet ta kuptojnë se edhe ne që jemi këngëtarë njerëz jemi. Edhe pse jam këngëtar unë jetën time dua t’a jetoj tamam. Unë ndihem mirë për lidhjen që kam dhe që jam i fejuar. Kemi kohë që njihemi. Pra kur kam shkuar në Prishtinë jam njohur me Vesën. Lajmsi tani për kohët tona është Instagrami. Kemi folur për një intervistë që donte të ma bënte për një portal dhe aty ka nisur pastaj. Pastaj duke folur…”.

Më tej gazetarja e “Thumb” e ka ngacuarm duke i thësë se: “E paskeni zakon ju të “Redbox”,  Elita me Gjikon, ti me Vesën, kur gocat iu marrin për intervistë ju pastaj i marrni në shtëpi”.

Nga ana e tij këngëtari tha se: “Kështu ka rastisur dhe kanë qenë njerëz që na janë përshtatur”./abcnews.al