“Skenë filmi” në Ferizaj/ Grabitësit lënë në mes të rrugës burrin, i vjedhin makinën, telefonat dhe portofolin

schedule12:38 - 25 Janar, 2023

schedule 12:38 - 25 Janar, 2023

Gjatë mbrëmjes së djeshme dy persona të maskuar dhë nën kërcënimin e armës i kanë grabitur makinën një burri.

Përveç makinës, sipas raportimit, viktimës i kanë vjedhur edhe dy telefona celularë dhe portofolin.

Policia bën me dije se të dyshuarit janë larguar në drejtim të paditur, ndërsa rasti është duke u hetuar./abcnews.al