S’ka fitues në “Adush Muça”, Bylisi dhe Egnatia ndajnë pikët

schedule17:05 - 17 Shtator, 2022

schedule 17:05 - 17 Shtator, 2022

S’ka fitues në “Adush Muça” në sfidën e javës së 5-të të “Abissnet Superiore’, teksa Bylisi dhe Egnatia morën vetëm 1 pikë.

Një sfidë që rezultoi e luftuar deri në minutat e fundit dhe asnjëra nuk ia doli të shënonte gol duke bërë që kjo përballje të mbyllej në paqe mes dy ekipeve.

Pas këtij barazimi, ballshiotët kanë grumbulluar 8 pikë të pozicionuar në vendin e 3-të, ndërsa nga ana tjetër rrogozhinasit kanë 1 pikë më pak, 7-të duke u renditur në vendin e 5-të. /f.a/abcnews.al