Si t’i kombinoni pantallonat e zeza: 5 ide që do t’i dashuroni

schedule13:46 - 24 Tetor, 2020

schedule 13:46 - 24 Tetor, 2020

Pantallonat e zeza nuk dalin kurrë nga moda. Janë një ndër veshjet më të rehatshme dhe që të gjithë i duan çmendurisht. Megjithatë për t’i kombiuar ato në mënyrën e duhur duhet të dini disa sekrete. Kombinimi i tyre me veshje dhe aksesorë të veçantë, të tilla si një pulovër e qendisur shumëngjyrëshe, një çantë formë gjeometrike apo me një palë këpucë lëkure është padyshim një ide e shkëlqyer.

Gjithashtu, dhe koleksionet e këtij sezoni vjeshtë-dimër përmbajnë modele të ndryshme të pantallonave të zeza: nga ato prej lëkure deri tek modelet e rafinuaa të palazos. Thjesht duhet të gjeni frymëzimin e duhur për të qenë në gjendje t’i kombinoni ato në një mënyrë më kreative. Nëse jeni në kërkim të idsa ideve, këto janë 5 kombinimet super elegante që do t’ju bëjnë t’i dashuroni menjëherë.

Pantallona të zeza lëkure, pulovër dhe atlete

01_mix_match_TROUSERS

 

Pantallona të zeza, këmishë xhins dhe çizme deri tek kyçi i këmbës

02_mix_match_TROUSERS

 

Pantallona të zeza kadifeje, bluzë me lule dhe mokasina

03_mix_match_TROUSERS

 

Pantallona të zeza me bel të lartë, një triko mëndafshi dhe këpucë me takë

04_mix_match_TROUSERS

 

Pantallona të zeza cigarette dhe këmishë të bardhë

05_mix_match_TROUSERS