Si të kombinoni çizmet tuaja në dimër!

schedule22:51 - 11 Janar, 2021

schedule 22:51 - 11 Janar, 2021

Vitet e fundit çimzmet e ushtarit janë bërë më të preferuarat e vajzave. Dhe kjo për shkak se janë të kombinueshme me çdo lloj veshje, qoftë fustan, fund, pantallona etj.

Tashmë ato janë një element kryesor në gardërobën e dimirit të çdo vajze. Më poshtë ne ju kemi sjellë me foto disa ide sesi mund t’i kombinoni, për t’u dukur perfekte./e.b-abcnews.al