Si mund të duken filmat tanë të preferuar nga vitet ’90 nëse do të xhiroheshin sot

schedule20:58 - 13 Tetor, 2022

schedule 20:58 - 13 Tetor, 2022

Çdo dekadë mund të mburret me grupin e vet të yjeve të filmit që na fitojnë zemrat me aftësitë e tyre të shkëlqyera të aktrimit dhe na bëjnë të dëshirojmë t’i rishikojmë filmat e tyre pa pushim. Papritur, u bëmë kureshtarë të dinim se si do të dukeshin filmat tanë të preferuar të 20 apo 30 viteve më parë, me aktorë të brezit të ri që luanin rolet kryesore. Ne imagjinuam Margot Robbie duke luajtur Rose në Titaniku dhe nuk u ndalëm me kaq…

Margot Robbie si Rose nga Titanic, 1997

Timothée Chalamet si Jack nga Titanic, 1997

Chris Hemsworth si Louis nga Intervista me Vampire: The Vampire Chronicles, 1994

Zendaya si Claudia nga Intervista me Vampire: The Vampire Chronicles, 1994

Ryan Reynolds si Terminator nga Terminator 2: Judgment Day, 1991

Tom Holland si Johnny Utah nga Point Break, 1991

Daniel Radcliffe si William Wallace nga Braveheart, 1995

Anya Taylor-Joy si Vivian nga Pretty Woman, 1990

Zac Efron si Forrest Gump nga Forrest Gump, 1994

Elle Fanning si Tina nga The Mask, 1994

/abcnews.al