Si do të dukeshin 8 të famshëm nëse do të ndryshonin modelin e flokëve

schedule14:50 - 25 Shtator, 2022

schedule 14:50 - 25 Shtator, 2022

Fytyra juaj mund të jetë e ndryshme në varësi të modelit të flokëve. Edhe gjatësia ka rëndësi, tregojnë studimet. E njëjta gjë vlen edhe për të famshmit. Shikoni si do të dukeshin 8 të famshëm me flokë dhe modele flokësh që nuk jemi mësuar t’i shohim.

Angelina Jolie

Cameron Diaz

Jennifer Lawrence

Robert Pattinson

Zendaya

Jenifer Lopez

Leonardo di Caprio

Ben Affleck

/abcnews.al