“Shtrihu, mos lëviz”, agjentët mbërthejnë në pranga 3 persona, pamjet nga aksioni në Tiranë

schedule08:36 - 25 Qershor, 2022

schedule 08:36 - 25 Qershor, 2022

TIRANË – Janë publikuar pamjet e një aksioni policor të zhvilluar në zonën e Astirit në Kryeqytet.

Siç shihet në pamje, në pranga kanë rënë tre persona. Aksioni i policisë mësohet se ka ardhur pas disa kohësh hetime.

Kanë qenë agjentët e policisë të cilët kanë shtrirë në tokë dhe kanë prangosur tre personat në fjalë.

/abcnews.al/