Shtëpia ku jetuan Brad dhe Jennifer del në shitje, pamjet e brendshme do t’ju lënë “gojëhapur”

schedule16:47 - 14 Prill, 2021

schedule 16:47 - 14 Prill, 2021

Angelina Jolie, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë tashmë një trekëndësh, i cili pavarësisht viteve do të ketë gjithmonë vend në mediat rozë. Marrëdhëniet e tyre të dashurisë, zënkat, divorcet dhe gjithçka çfarë ndodh mes tyre janë gjithmonë aktuale.

Së fundmi, kanë dalë informacione se vila në të cilën jetonin Jennifer dhe Brad kohë më parë është në shitje.

Edhe pse ata i kanë dhënë fund lidhjes kohë më parë, shtëpia shitet me një çmim prej 56 milion dollarë. Ajo u ndërtua gjatë viteve 1930 dhe ish-çifti e rinovoi atë mes viteve 2001 dhe 2006. Ajo ka katër dhoma gjumi, një palestër, një pishinë dhe një fushë./abcnews.al

PAMJET: