“Shqipëria e bukur”, Rama poston foton nga Gjiri i Kakomesë

schedule22:26 - 6 Qershor, 2020

schedule 22:26 - 6 Qershor, 2020

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social “Facebook” një foto nga Gjiri i Kakomesë.

Në foto duket deti dhe një foto e kapur në momentin kur shkrepëtin rrufeja. Gjiri i Kakomesë është një destinacion turistik në jug të vendit, ndërkohë bashkangjitur fotos së publikuar Rama shkruan: “Shqipëria e bukur”.

#BeautifulAlbania🇦🇱❤️#GjiriiKakomesë

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 6. Juni 2020