Sherr në një lokal në Kavajë, dyshohet për një viktimë dhe një të plagosur

schedule19:18 - 29 Mars, 2023

schedule 19:18 - 29 Mars, 2023

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohet të këtë ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Kavajës.

Gazetari i ABC News, Leonidha Musaj bën me dije se si pasojë e këtij sherri dyshohet se kanë mbetur i vrarë një person dhe është plagosur njëe tjetër.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të stadiumit të Kavajës.r.t/abcnews.al