“Rroftë Vllaznia”, shkodranët nuk përmbahen në rrugët e qytetit: Flakadanë dhe fishkezjarre

schedule22:53 - 31 Maj, 2021

schedule 22:53 - 31 Maj, 2021

Festë dhe emocione në rrugën e Shkodrës pas triumfit të skuadrës së Vllaznisë përballë Skënderbeut në ndeshjen finale për kupën e Shqipërisë.

Shkodranët kanë dalë rrugët e sotme me makina dhe motorë dukë mbushur rrugët. Nuk munguan flakadanët dhe as fishekzjarret.

“Rroftë Shkodra. Fitore shumë e madhe. E kanë bërë një punë shumë të mirë. Shkodra e meriton. Rroftë Vllaznia”, shprehen disa prej tyre. /mv.abcnews.al