“Rrihet dhe bëhet peshk në dru kreu i Bashkisë së Elbasanit”, çfarë mbërriti në celularin e Berishës

schedule18:21 - 10 Shkurt, 2020

schedule 18:21 - 10 Shkurt, 2020

Referuar një denoncimi që ka mbërritur në adresën e ish-kryeministrit Sali Berisha, kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja është dhunuar fizikisht. Qytetari dixhital që ka informuar Berishën pretendon se autori i dhunës është dhendri i ish-kreut të bashkisë, Qazim Sejdini, i cili drejtoi për 12 vite Elbasanin.

Gjithsesi ku mbetet vetëm një denoncim publik përsa kohë, policia nuk ka thënë asgjë zyrtarisht për një incident të mundshëm me kreun e bashkisë së Elbasanit.

Statusi i plotë i Berishës

Rrifet dhe behet peshk ne dru narkokreu monist i bashkise te Elbasanit!

Lexoni denoncimin e qyretarit dixhital. sb

“Pershendetje doctor Berisha po te percjell nje lajme nga Elbasani jone i bukur kryetarin e bashkis Gledjan llatja e ka ber peshke ne dru para nje jave nga vet bandad e beshkis sepse nuk eshtë bindur urdhrave te dhendrit te Qazim sejdinit .. te lutem anonim se jane shum te rrezikshem per ne qe jetojme ne Elbasan..te pershendes..”

/abcnews.al