Rrëmbeu ish-bashkëjetuesen, arrestohet 59-vjeçari në Durrës

schedule11:22 - 6 Nëntor, 2021

schedule 11:22 - 6 Nëntor, 2021

Policia e Durrësit ka arrestuar një 59-vjeçar pasi akuzohet se ka rrëmbyer dhe dhunuar ish-bashkëjetuesen e tij. Sipas uniformave blu është prangosur Q. L., 59 vjeç, banues në Fllakë. Për një periudhë të gjatë kohore, ai ka përndjekur, dhunuar dhe marë me forcë ishbashkëjetuesen e tij shtetasen K. H., 37 vjeçe.

“Specialistët e Hetimit të Krimit në DVP Durrës, arrestuan 1 shtetas për veprat penale “Heqja e paligjshme e lirisë” dhe “Dhuna në familje”. Q.L., 59 vjeç, banues në Fllakë, Durrës, pasi për një periudhë të gjatë kohore, ka përndjekur, dhunuar dhe marë me forcë ishbashkëjetuesen e tij shtetasen K. H., 37 vjeçe,” njofton policia. /abcnews.al