Rikthimi te Real Madrid? Dani Ceballos ka një kusht

schedule14:46 - 16 Nëntor, 2019

schedule 14:46 - 16 Nëntor, 2019

Milani e kërkoi me insistim verën e kaluar, por Dani Ceballos u transferua tek Arsenali. 23-vjeçari i Real Madrid është huazuar te klubi londinez dhe nuk ka ndërmend të rikthehet në Madrid.

AS raporton se mesfushori spanjoll ndihet mirë në Premier League, edhe pse dëshiron të tregojë potencialin e tij te “Los Blancos”. Ka një kusht për të ndodhur diçka e tillë.

Për sa kohë që në krye të ekipit të jetë Zinedine Zidane, Ceballos nuk do të shkelë më te Reali. Raporti me trajnerin francez nuk ekziston fare dhe Zidane nuk beson te potenciali i lojtarit të kombëtares spanjolle. /abcnews.al