Reperi shqiptar bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e bukur të vajzës

schedule22:57 - 30 Shtator, 2021

schedule 22:57 - 30 Shtator, 2021

Reperi i njohur nga Kosova, Blleki është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij Argjira janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Aya Lisa.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në InstaStory.

Në foto shfaqet vogëlushja e porsalindur nga spitali, e veshur me rozë.

Kujtojmë që Blleki është bërë i famshëm përmes disa këngëve si “E din”, “Kujt pi kerset” apo “Hennessy”./abcnews.al