Reperi me famë botërore kërkon nuse shqiptare dhe për këtë ka një arsye

schedule09:46 - 11 Shtator, 2020

schedule 09:46 - 11 Shtator, 2020

Reperi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, do të japë intervistën e tij të parë për një televizion shqiptar.

Gashi do të jetë pjesë e “Special Edition” ku Gashi shprehet se dëshiron që kur të vijë në Shqipëri të gjejë një nuse këtu dhe mos të kthehet më në Amerikë.

Përpos kësaj, Gashi ka zbuluar se e ka në mendje të organizojë një koncert në Shqipëri, që dëshiron të jetë madhështor.

Megjithatë për më shumë detaje na mbetet të presim deri të hënën për të parë intervistën e plotë. Lajmin e bukur me të gjithë e ka ndarë, moderatorja bukuroshe Ariola Shehu. l.k/abcnews.al