Rama uron ndjekësit me një video nga Liqeni i Pukës

schedule08:50 - 15 Shkurt, 2018

schedule 08:50 - 15 Shkurt, 2018

Përmes një video të postuar në rrjetin social Facebook, kryeministri Rama ka uruar të gjithë ndjekësit e tij.

Në të shfaqet liqeni i Pukës, për të cilin Rama premton se shumë shpejt do të lindin pikat e agroturizmit dhe falë edhe të cilit do të rritet turizmi e ekonomia lokale.

“MIRËMËNGJES

Dhe me këtë përsëritje të fotos së mëparshme në video, të këtij liqeni në mes të qytetit, ku shumë shpejt do të lindin pikat e agroturizmit dhe falë edhe të cilit do të rritet turizmi e ekonomia lokale, ju uroj një ditë të mbarë”- shkruan Rama./abcnews.al