Rama publikon videon, vijon puna për stadiumin e ri në Kukës

schedule07:51 - 11 Maj, 2021

schedule 07:51 - 11 Maj, 2021

Kryeministri Edi Rama këtë të martë e ka nisur me një video nga stadiumi i ri i Kukësit.

Rama përmes një video të postuar në Facebook, bën me dije se vijojnë punimet për stadiumin e ri të qytetit.

Kreu i qeverisë me pamjet e stadiumit ka uruar një të martë të mbarë për të gjithë.

“MIRËMËNGJES?

dhe me disa sekonda nga kantieri i stadiumit të ri të Kukësit, “Zeqir Ymeri”, ju uroj ditë të mbarë?”, shkruan Rama.e.su./abcnews.al