Rama publikon portalin e punësimit: Punë të denjë dhe të ardhme të sigurt

schedule08:25 - 23 Qershor, 2021

schedule 08:25 - 23 Qershor, 2021

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm portalin kombëtar të punësimit.

Rama shprehet se kjo është një risi digjitale dhe e konsideron si vendtakimi mes punëkërkuesve dhe punëdhënësve.

‘MIRËMËNGJES dhe me risinë tjetër digjitale, Portalin Kombëtar të Punësimit, vendtakimi mes punëkërkuesve dhe punëdhënësve, ju uroj një ditë të mbarë

***për punë të denjë dhe të ardhme të sigurtë, kliko në http://www.puna.gov.al/, shkruan Rama. m.v/abcnews.al