Rama publikon foto nga liqeni i Marinës: Ju uroj një të diel të qetë

schedule08:48 - 16 Maj, 2021

schedule 08:48 - 16 Maj, 2021

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa fotografi nga pika e re turistike pranë liqenit të Marinës.

Kryeministri bën me dije se investimet në këtë zonë janë pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit.

“Mirë mëngjes dhe me këtë pamje të qendrës së re turistike pranë liqenit të Marinës në Belsh, pjesë e zinxhirit të qendrave të reja të turizmit të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ju uroj një të diel të qetë”, shkruan Rama bashkangjitur fotografive të publikuara.

 

 

 

/abcnews.al/