Rama: Për vezët e glasat e kotecit të Saliut unë rroj 1 mijë vjet

schedule15:58 - 21 Dhjetor, 2018

schedule 15:58 - 21 Dhjetor, 2018

Deklaratës së ish-kryeministrit Sali Berisha nga foltorja e parlamentit i është kundërpërgjigjur kryeministri Edi Rama nga Tëitteri-i:

“Për vezët e për glasat e kotecit të Saliut unë rroj 1 mijë vjet, po më vjen të qaj për shthurrjen verbale, që ai dhe kakërdhitë e tij u kanë ngjitur plot të rinjve dhe të ulëras për Shqipërinë,që turpërohet ekraneve të Europës me pamjet e parlamentit të kthyer në një show pularie”, shkruan kryetari i qeverisë në rrjetet sociale./abcnews.al