Publikohet një foto nga dasma e vëllait të Princeshës Kate Middleton

schedule09:00 - 21 Mars, 2023

schedule 09:00 - 21 Mars, 2023

James Middleton ndau një foto për nder të Ditës së Nënës në Angli , duke pozuar përkrah nënës së tij, Carole Middleton.

Kjo foto emocionoi fansat e tij, ndërsa fotografia duket se është bërë një ditë para martesës së James me Alizee Thevenet në shtator 2021.

Çifti u martua në qytetin e lindjes së Alizee, Bormes-les-Mimosas në Francë, me nusen e veshur me fustanin e nusërisë të veshur nga Carole Middleton kur u martua me burrin Michael Middleton.

Në foton e publikuar nga James Middleton, përveç nënës së tij, shihet edhe Kate Middleton në sfond e veshur me një fustan të bardhë me mëngë të shkurtra.

James Middleton nderoi nënën dhe motrat e tij së fundmi, duke folur se sa të rëndësishme janë ato për të./abcnews.al