‘Pse po të rriten të pasmet çdo ditë?’, Tayna përgjigjet troç

schedule07:42 - 9 Korrik, 2020

schedule 07:42 - 9 Korrik, 2020

Reperja e njohur, Tayna pritet të publikojë të dielën këngën e saj të re, të titulluar “Blass”. Ajo ka postuar në Instagram disa foto nga videoklipi, të shkëputura nga xhirimet.

Tayna shihet me flokë në ngjyrë rozë, por të gjithë vëmendjen e kanë marrë linjat e saj trupore. Ajo ka ekspozuar të pasmet në super formë dhe një ndër ndjekësit e ka pyetur: “Pse po rriten të pasmet e tua çdo ditë e më shumë?”.

Kjo pyetje, ka nxitur edhe reperen të mos ngurojë të përgjigjet. Ajo ka komentuar disa emoji ushqimesh, duke treguar se ushqimi ka bërë që të shtojë në peshë./abcnews.al